Rockland
Rockland
Rockland
Kim jesteśmy

KILKA ZDAŃ O NASZEJ FIRMIE

Jesteśmy krakowską firmą handlową, od 2005 roku funkcjonującą w branży outdoor. Jako RAVEN zajmujemy się dystrybucją i handlem wysokiej jakości odzieżą, butami oraz sprzętem turystycznym.  Swoje produkty kierujemy do sklepów detalicznych, których docelowymi odbiorcami są pasjonaci trekkingu i sportów indywidualnych – również tych ekstremalnych – oraz amatorzy rekreacji na świeżym powietrzu. Ponadto, w ostatnich kilkunastu miesiącach rozszerzyliśmy ofertę o brandy oferujące produkty skierowane do fanów sportów aerobowych oraz szeroko rozumianego lifestyle’u. 

Jesteśmy wyłącznym, krajowym dystrybutorem uznanych zachodnich marek outdoorowych, takich jak Marmot, AKU, Teva, Smartwool czy Hoka One One. Bazując na znajomości branży oraz zdobytym doświadczeniu, od 2009 rozwijamy autorską markę Rockland, oferującą sprzęt turystyczno – kempingowy, sprzedawany do około 150 sklepów na terenie Polski. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów marki, w 2016 roku wprowadziliśmy na rynek 12 nowych produktów Rocklanda.

Ekonomiczny aspekt związany z prowadzeniem generującej zysk firmy nigdy nie przesłonił nam wartości, jakimi kierujemy się na co dzień w życiu. Bardziej niż biznesmenami czujemy się pasjonatami zdrowego i sportowego stylu życia, którego czynnymi praktykami są również nasi klienci oraz przede wszystkim końcowi odbiorcy produktów uznanych w branży producentów. Razem z nimi tworzymy jedną wielką, „outdoorową” rodziną, dla której góry, sport, podróże czy bieganie są nie tylko hobby po godzinach, ale pasją, którą udało nam się połączyć z pracą. Wierzymy, iż produkty, które oferujemy, przyczynią się do realizacji Waszych ambicji oraz pomogą realizować Wasze marzenia.

Więcej informacji o dystrybuowanych przez nas markach znajdziecie na http://www.ravenco.eu.

his