Rockland
Rockland
Rockland
Kim jesteśmy

DLACZEGO ROCKLAND ?

Autorską markę Rockland zapoczątkowaliśmy w 2009 roku i do dziś sukcesywnie rozwijamy jej linię produktową. W myśl hasła, którym definiujemy Rocklanda – „Travel & Discover” – wychodzimy naprzeciw potrzebom podróżników, pasjonatów gór, miłośników  bushcfraftu oraz turystów szukającym relaksu na łonie natury. Oferujemy im wysokiej jakości produkty skupione wokół kilku uzupełniających się segmentów, takich jak:

 • namioty i sprzęt biwakowy;
 • kije trekkingowe;
 • termosy, naczynia i sztućce turystyczne;
 • akcesoria turystyczne, podróżnicze i wodoodporne;
 • meble kempingowe.

Rockland

Powody dla których polecamy produkty Rocklanda?

 • Jako aktywni pasjonaci podróży, turystyki górskiej oraz aktywności plenerowych wiemy, jakie produkty są niezbędne podczas outdoorowych eskapad. Opracowując linię produktową Rocklanda, bazowaliśmy nie tylko na wiedzy ekspertów i innowacjach technologicznych, ale też na doświadczeniach własnych oraz oczekiwaniach znajomych podróżników. Dzięki temu postawiliśmy na specjalizację oferty kosztem nadmiernego jej rozbudowywania, bez uzupełniania jej mało praktycznymi dodatkami.
 • Stale rozwijamy produkty, które już znajdują się w portfolio Rocklanda. Wspieramy się przy tym opiniami ekspertów – uznanych w branży podróżników, blogerów i dziennikarzy. Przekazujemy im produkty do testów, aby na własnej skórze, podczas plenerowej eskapady, mogli je sprawdzić, następnie podzielić się z nami uwagami i zasugerować ewentualne poprawki. Dzięki temu stale udoskonalamy nasze rozwiązania, tak, aby w pełni zadowolić odbiorców – zarówno wyczynowców, jak i amatorów.
 • Śledzimy rozwój branży outdoor – nie tylko na krajowym podwórku, ale również na zagranicznych rynkach. Od 2014 roku pojawia się na nich również Rockland. Wierzymy, iż podpatrując najlepszych, jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne produkty, które spełnią oczekiwania naszych klientów.
 • Cenowo Rockland nie rywalizuje z dystrybuowanymi przez RAVEN uznanymi markami z zachodu, skutecznie natomiast konkuruje z innymi producentami w średnim i niższym segmencie cenowym. Dzięki temu nasze produkty, zachowując wysoką jakość, są dostępne na każdą kieszeń.
 • Szanujemy zasady Społecznej Odpowiedzialności Biznesu i związaną z nim troskę o środowisko naturalne. W procesie produkcji korzystamy z surowców i technik, których eksploracja oraz zastosowanie nie zagraża przyrodzie i które nie mają negatywnego wpływu na życie lokalnych społeczności.
 • Zależy nam na partnerskich relacjach z naszymi klientami oraz docelowymi odbiorcami produktów Rocklanda. Środowisko, w którym funkcjonujemy, skupia wielu podobnych do nas pasjonatów, gdzie aspekt biznesowy często ustępuje miejsca relacjom koleżeńskim. Dlatego cenimy ludzi, którzy mają zainteresowania podobne do naszych i są chętni na wymianę uwag i doświadczeń.